Dámska páperová bunda taupe Beaumont Matti

Predaj skončil

Nadčasová kvalitná páperová bunda, ktorá obsahuje 90% perie a 10% perie certifikovaná RDS. Bunda má klasické zapínanie na zips. Jej veľkou výhodou sú v spodnej vnútornej časti regulovateľné šnúrky, ktorým si viete bundu stiahnuť. Po bokoch sú funkčné a dostatočne veľké vrecká, ktoré majú zapínanie na patent. Kapucňa má tiež regulovateľné šnúrky. Bunda je veľmi ľahká, vhodná aj do veľmi studenej zimy. Vnútorná strana je doplnená o funkčné, dostatočne veľké vrecko, ktoré má zapínanie na zips.Bočné zipsy na bunde sú ďalším plusom vďaka čomu je  bunda viac praktická.

Čo je to RDS?

Anglická skratka RDS znamená Responsible Down Standard (voľne preložené ako štandard v oblasti zodpovedného prístupu  zaobchádzania s páperím).RDS je globálny a dobrovoľne používaný štandard týkajúci sa páperia, ktorý kladie veľký dôraz na šetrné zaobchádzanie so zvieratami. Vlastníkom označenia je organizácia Textile Exchange, certifikáciu udeľuje organizácia Control Union. Štandard RDS bol vytvorený v spolupráci s ochrancami zvierat, odvetvovými expertmi, značkami a maloobchodníkmi.Tento štandard presadzuje osvedčené postupy v oblasti šetrného zaobchádzania so zvieratami. RDS tiež poskytuje podrobné požiadavky na záležitosti týkajúce sa kvality jedla a vody, prístupu k výbehu, zdravia a hygieny zvierat. Z certifikácie vyplýva kontrola dodávateľského reťazca od farmy až ku konečným produktom.

  36 38 40 42  
Obvod pŕs 162 cm 110 cm 116 cm    
Šírka ramien 41 cm 42 cm 46 cm    
Dĺžka rukávu 69 cm 65 cm 67 cm    
Dĺžka 106 cm 108 cm 111 cm    


Materiál: 90% perie, 10 %  certifikované perie RDS
Značka: Beaumont
Spôsob prania: môžete prať len na 30 ˚C, pranie so zníženou rýchlosťou, čiže treba použiť programy na šetrné pranie (plákanie pri nízkej teplote a krátke odstredenie)
 

Dĺžka Dlhé
Farba Čierna
Veľkosť S
Veľkosť M
Veľkosť L

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Skvelá komunikácia. Všetko v poriadku.

Overený zákazník,

Ochota predávajúcich poradiť, rýchle vybavenie

Overený zákazník,

Výborná komunikácia, veľká ochota

Overený zákazník,